تعمیر پکیج وایلانت

چرا باید تعمیر پکیج وایلانت در اصفهان را به یک نمایندگی معتبر و مجاز بسپاریم؟ از کجا بهترین شرکت در زمینه تعمیر وایلانت در استان اصفهان پیدا کنیم؟

تعمیر پکیج وایلانت (Vaillant) یکی از خدمات اصلی ارائه شده توسط بسیار از شرکت‌ها و نمایندگی‌ها می‌باشد. این پکیج

یکی از معروف‌ترین برندهای آلمانی وسایل گرمایشی و سرمایشی می‌باشد. وظیفه ی پکیج‌ها تامین کننده ی آب گرم و گرم

کننده ی محیط هست.

دریافت مشاوره از ترمودژ

نمایندگی تعمیر پکیج وایلانت در اصفهان

نمایندگی پکیج وایلانت در اصفهان ارائه دهنده ی تمامی انواع مدل‌های پکیج‌های مختلف می‌باشد. این پکیج دیواری نیز شامل دو مدل پکیج atomTEC و turboTEC هست. کلیه ی نمایندگی‌ها پس از نصب و راه اندازی دستگاه، خدمات پس از فروش نیز ارائه می‌دهند.

همواره مدتی پس از استفاده از آبگرمکن‌ها و پکیج‌ها نیاز به تعمیر و تعویض قطعات است. نمایندگی‌ها، تعمیر پکیج وایلانت Vaillant را به انجام می‌رسانند. پس در واقع برای افزایش طول عمر بیشتر دستگاه نیاز به سرویس و تعمیر آن داریم. تعویض رسوب گیر ورودی‌ها اولین کار قابل انجام برای سرویس دهی دستگاه است.

درون رسوب گیرها ژله‌هایی برای رسوب گیری آب وجود دارند. به طور معمول از رسوب گیرهای مغناطیسی در وسایل گرمایشی استفاده می‌شود. پس بعد از اتمام تاریخ انقضای رسوب گیرها حتما می‌بایست آن‌ها را تعویض کرد.

پس از تعویض رسوب گیرها نوبت به باز کردن فیلتر سه راهی ورودی می‌رسد. این فیلتر باید به طور منظم و دوره‌ای تمیز گردد. از اقدامات دیگر کنترل فیلتر گرمایش که در مسیر ورودی مدار گرمایش قرار دارد، می‌باشد.

اگر دنبال یک شرکت تعمیر پکیج در اصفهان هستید.

تعمیر پکیج وایلانت در اصفهان

سرویس و تعمیر پکیج وایلانت

علاوه بر اقداماتی که گفته شد می‌بایست قبل از تمامی این مراحل اتصالات برقی را قطع کنید. پس با رعایت نکات ایمنی دوشاخه دستگاه را از پریز برق بیرون بکشید. مواد قابل اشتعال یا گرمازا را از محیط دور کنید. سپس بعد از اتمام کار حتما با رعایت تمامی نکات ایمنی پکیج را روشن کنید.

برای دستگاه گرمایشی دو نوع سرویس ارائه می‌گردد. یکی از این سرویس‌ها، سرویس دوره‌ای و دیگری سرویس کامل و سالانه است. سرویس دوره‌ای پکیج وایلانت شامل رسوب گذاری مبدل گرمایی، کنترل سیستم دودکش، تعمیر مشعل و هواگیری دستگاه می‌باشد.

برای تعمیر و سرویس پکیج نیاز به انجام آزمایشات دیگری نیز هست. برای انجام این آزمایشات در ابتدا می‌بایست روکش پکیج را جدا کرده و سپس دما و فشار شوفاژ را بررسی کنیم. حتما احتراق و روشن و خاموش شدن دستگاه باید بررسی گردد. عملکرد پمپ پکیج، شیر سه راهه و ترموستات نیز باید بررسی گردد.

برای سرویس مدار آبگرم نیز می‌بایست حتما ظرفیت حرارتی پکیج را مورد بررسی قرار داد. همچنین فیلتر آب گرم مصرفی باید تمیز گردد. رسیدگی به سالم بودن تمامی اتصالات دستگاه نیز از جمله اقدامات لازم و ضروری می‌باشد. یکی دیگر از آزمایش‌های مقدماتی قابل انجام سرویس مدار گاز است. برای این کار حتما مشعل و منیفولد را تمیز کرده و سپس مجراها و اتصالات گاز را بررسی کنید.

آزمایش دیگری که انجام آن لازم است، سرویس مدار شوفاژ هست. برای این کار حتما شیرهای شوفاژ را ببندید. سپس آب پکیج را نیز خالی کنید. حال پس از انجام تمامی این امور باید محفظه احتراق و فیلتر برگشت را تمیز کنید. در نهایت پس از انجام امور محوله، بعد از رسیدگی به اتصالات آب و گاز دستگاه آن را تمیز کنید.

عیب یابی پکیج وایلانت

عیب یابی پکیج وایلانت

قطعا پس از گذشت زمان و حتی با عوض شدن فصول سال و تغییرات دمایی، پکیج‌ها دچار مشکلات جزئی و یا کلی می‌گردند. پس برای تعمیر این سرویس‌ها باید در ابتدا علت هر مشکل دستگاه را دانست.

به طور مثال به چند نمونه از این موارد اشاره می‌کنیم.

در صورتی که ترموستات به طور اشتباهی افزایش یابد، احتمالا اشکال از غلاف خارج شدن ترموستات می‌باشد. در صورت کم بودن دبی آب گرم، تعمیرکار می‌بایست لوله‌کشی‌های داخلی چک کرده تا فشار آب ورودی بدین میزان کاهش نیابد.

در صورت بروز مشکلاتی مانند گرم بودن قسمتی از رادیاتور و سرد بودن قسمت دیگر احتمالا مشکل اصلی وجود هوا در رادیاتور است. وجود هوا در رادیاتور باعث گرم نشدن آب می‌شود. رفع این مسئله تنها با هواگیری انجام می‌گردد.

در صورت عدم افزایش دما با وجود عملکرد ظاهری دستگاه، احتمال زیاد دیگ پکیج کثیف و یا مشعل تنظیم نیست. مسئله ی ریست شدن دستگاه با هواگیری و تمیز کردن دیگ پکیج برطرف می‌شود. در صورت بوی بد پکیج باید دیگ آن را تمیز و مشعل و تهویه هوا را تنظیم می‌کنیم.

در صورت گرم بودن رادیاتور در فصل تابستان حتما کلید زمستانی_تابستانی را از حالت زمستانی در آورده و روی حالت تابستانی بگذارید. بدین گونه رادیاتور دیگر گرم نمی‌شود.

این‌ها نمونه‌هایی از عیوب پیش آمده برای هر پکیجی می‌باشد. البته پکیج وایلانت نیز با توجه به کیفیت بالا احتمال دچار شدن به این عیوب را دارد. پس علاوه بر سرویس دهی دوره‌ای، هر ساله سرویس دهی کامل نیز انجام دهید.

در صورت وجود عیوبی در قطعات پکیج وایلانت، حتما پیدا کردن قطعه ی مورد نظر را بر عهده ی نمایندگی‌های این برند بگذارید. به دلیل خرید کالای نامعتبر و اشتباه بهترین گزینه خرید و تعمیر کالا توسط نمایندگی‌ها است.

در ضمن برای جلوگیری از ایجاد عیوب متنوع باید آشنایی کامل با خطاهای پکیج وایلانت را داشته باشید. همچنین تنظیمات پکیج را به درستی به انجام برسانید.

انواع مدل‌های پکیج وایلانت در اصفهان

این نوع پکیج‌ها نیز مانند سایر دستگاه‌ها دارای مدل‌های مختلفی می‌باشد. از جمله مدل‌های مختلف پکیج می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • ۱-پکیج دیواری ۲۴۰۰۰ فن دار
 • ۲-پکیج دیواری ۲۸۰۰۰ فن دار
 • ۳- پکیج دیواری ۳۲۰۰۰ فن دار
 • ۴- پکیج دیواری ۳۶۰۰۰ فن دار

مشخصات فنی مدل‌های پکیج وایلانت

هر کدام از مدل‌های مختلف این پکیج‌ها دارای مشخصات متفاوتی هستند. حال به مشخصات و ویژگی‌های هر یک می‌پردازیم.

پکیج دیواری وایلانت مدل ۲۴۰۰۰ فن دار

 • دارای برچسب مصرف انرژی +A
 • گرمایش اسمی ۲۴۰۰۰ کیلو کالری
 • دارای سیستم دو مبدل حرارتی
 • توان خروجی ۲۴ کیلو وات
 • دارای سیستم ایمنی تخلیه گاز
 • داشتن سیستم بای پس خودکار
 • دارای سیستم کنترل کننده ی حداقل و حداکثر فشار آب درون مدار گرمایش

پکیج دیواری وایلانت مدل 28000 فن دار

پکیج دیواری وایلانت مدل ۲۸۰۰۰ فن دار

 1. دارای برچسب مصرف انرژی A
 2. دارای سیستم دو مبدل حرارتی
 3. داشتن فن خروجی
 4. نوع برق مصرفی تک فاز و ۲۲۰ ولت
 5. دارای راندمان بالای ۹۳ درصد
 6. داشتن سیستم عیب یاب الکترونیک
 7. سیستم بای پس خودکار
 8. سیستم ضد یخ زدگی و ضد رسوب
 9. دارای سیستم احتراق تدریجی

پکیج دیواری وایلانت مدل ۳۲۰۰۰ فن دار

 • داشتن سیستم کنترل پیشرفته مجهز به میکروپروسسور
 • سیستم آیونایز حفاظت کننده از شعله
 • سیستم ضد یخ زدگی و ضد رسوب
 • قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی VRT350
 • دارای فن خروجی دود
 • دارای گرمایش اسمی ۳۲۰۰۰
 • نوع برق مصرفی ۲۲۰ ولت و تک فاز

پکیج دیواری وایلانت مدل ۳۶۰۰۰ فن دار

 • دارای مشعل اتمسفریک با سیستم جرقه زدن اتوماتیک
 • داشتن سیستم ضد نوسان دمای آبگرم مصرفی
 • سیستم احتراق آهسته
 • دارای محفظه ی احتراق بسته
 • استفاده از رنگ پودری در پوشش سطح
 • دارای سیستم دو مبدل حرارتی
 • داشتن فن خروجی دود

قیمت پکیج وایلانت در اصفهان

برای تعیین هزینه‌های نصب، تعمیر و سرویس دهی پکیج باید با نمایندگی‌ها و شرکت‌های معتبر تماس حاصل کرد. نمایندگی‌ها به صرفه‌ترین قیمت و بهترین کیفیت عملکرد را ارائه می‌دهند. پس برای اطلاع از قیمت‌ها باید با شماره‌های تماس مندرج در سایت ترمودژ تماس گرفته و تمامی سرویس دهی دستگاه خود را به تعمیرکاران با تجربه ی ما بسپارید.

خانه تاسیساتی ترمودژ در اصفهان ارائه دهنده ی کلیه ی خدمات اعم از نصب و راه اندازی، تعمیر و تعویض قطعات می‌باشد.

سوالات متداول

۱-مشخصات کلی پکیج‌های وایلانت چیست؟
اشغال فضای کم، نصب راحت دستگاه و داشتن فن برای برخی از مدل‌ها از جمله ویژگی‌ها و مشخصات کلی این نوع پکیج‌ها می‌باشد.
۲-مدل‌های مختلف پکیج‌های وایلانت را نام ببرید.
پکیج‌های وایلانت با توجه به متراژ ساختمان‌ها دارای انواع مختلفی هستند. این پکیج‌ها شامل مدل‌های ۲۴۰۰۰، ۲۸۰۰۰، ۳۲۰۰۰ و ۳۶۰۰۰ می‌باشد.

علاوه بر تعمیر برند وایلانت در اصفهان، این شرکت در سایر زمینه های زیر ارایه خدمت می کند: