خدمات ما

خدمات تعمیرات پکیج ازجمله خدمات فوری و تضمینی ما در اصفهان است. ما تلاش کردیم با بکارگیری نیروهای باتجربه و ماهر خدمات تعمیر انواع پکیج دیواری در اصفهان را با مناسب‌ترین قیمت و کیفیت تضمینی ارائه دهیم.

منصفانه‌ترین تعرفه تعمیرات پکیج

از گذشته، هزینه و قیمت تعمیرات همواره یکی از دغدغه‌های مشتریان بوده. پیدا کردن مناسب‌ترین قیمت یکی از تلاش‌های مشتریان است. در همین

راستا بخش تعمیر پکیج در اصفهان ترمودژ کلیه خدمات خود را مطابق با تعرفه اتحادیه ارائه می‌کند.

همچنین خدمات تعمیرات پکیج را با مقرون به صرفه ترین هزینه برای مشتریانمان انجام می‌دهیم. به نحوی که تا حد امکان هزینه‌های غیرضروری

کاهش پیدا کند. همچنین به مشتریان خود تخفیف رقابتی نیز ارائه می‌دهیم، تا با خیال آسوده از خدمات ما بتوانند بهره‌مند شوند.

خدمات تاسیسات
ارزانترین سرویس پکیج
خدمات فوری پکیج
تعمیر پکیج دیواری در اصفهان

نصب پکیج

                          نصاب دستگاه موظف است قبل از نصب پکیج و یا باز کردن کارتن دستگاه از درست و بودن و صحت موارد ایمنی گفته شده در بالا اطمینان پیدا کند و موارد را چک کند. درصورت عدم مغایرت دستگاه با شرایط محیط تکنسین یا نصاب موظف است دستگاه را با دستگاهی مناسب متراژ و شرایط محیط تعویض نماید. تاسیسات ساختمان باید توسط نصاب پکیج بررسی و کنترل شود و درصورت وجود مشکل در تاسیسات ساختمان شامل آب، برق، گاز، شیرآلات و دودکش ها دستگاه نباید نصب شود تا مشکلات احتمالی رفع گردد. نصاب موظف است قبل از نصب دستگاه، چه شوفاژ دیواری ، چه پکیج فن دار و چه دودکش دار از سلامت لوله های رفت و برگشت رادیاتورها و شست و شوی لوله آب گرم مصرفی اطمینان حاصل کند و از مسدود نبودن مسیر رفت و برگشت رادیاتور ها مطمئن شود. قبل از نصب دستگاه نصاب باید با ایجاد مقداری دود از باز بودن مسیر دودکش و کشش مناسب هوا اطمینان حاصل کند. اگر برای نصب دستگاه از قبل محافظ استاندارد برق و صافی یا صافی مغناطیسی استاندار برای محافظت از دستگاه در برابر کثیفی ها یا سنگینی آب خریداری نشده باشد، نصاب موظف است قبل از نصب دستگاه این موارد را یادآوری کند. درصورت عدم رعایت این موارد دستگاه نباید نصب شود. این ها مواردی هستند که باید درمورد آنها اطلاعات کافی را داشت تا اگر تحت شرایطی کوتاهی یا سهل انگاری جزیی از طرف تکنسین مشاهده شد اطلاع داده شود.

خدمات اصلی ترمودژ شامل این موارد است:

1- تعمیر پکیج بوتان در اصفهان

2- تعمیر پکیج بوش در اصفهان

3- تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان

4- تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان

نصب پکیج
سرویس کار پکیج
نصاب پکیج
فروش پکیج

سرویس پکیج

در اینجا به طور خلاصه انواع سرویس پکیج را توضیح می‌دهیم و در ادامه به طور مفصل‌تر به رسوب‌زدایی که یکی از مهم‌ترین انواع سرویس پکیج است خواهیم پرداخت.

۱. رسوب‌زدایی: دستگاه هرچند وقت یک بار به رسوب‌زدایی احتیاج دارد. بهتر است با استفاده از رسوب‌گیرهای پلی فسفات و با وجود تهویه مناسب عمل رسوب‌زدایی انجام گیرد. در ادامه به طور کامل‌تر به این مورد خواهیم پرداخت.

۲. کنترل فشار آب: اگر فشار آب وارد شده به دستگاه زیاد و یا کم باشد به مرور زمان ممکن است به دستگاه آسیب وارد شود. بنابراین، کنترل شیرهای آب مهم است.

۳. کنترل عملکرد دو مدار گرمایشی و بهداشتی: با بررسی و دقت از روند مناسب این دو مدار مطمئن شوید.

۴. آزادسازی محور پمپ سیرکولاسیون: اگر این محور دچار گرفتگی باشد، پمپاژ کردن و گردش آب با مشکل روبه‌رو خواهد شد. بنابراین بررسی و سرویس سیرکولاسیون به گردش آب گرم و سرد کمک می‌کند.

۵. تنظیم شیر گاز: بررسی این شیر و تنظیم مجدد پیچ و مهره‌ها کاری نسبتا تخصصی است که اگر خوب انجام نگیرد فشار گاز دچار اشکال می شود. بهتر است این عمل با کمک فردی متخصص صورت گیرد. همچنین اگر یک صافی مناسب بر روی شیر گاز قرار بگیرد، عمر شیر بیشتر خواهد شود.

۶. تنظیم حرارت: با استفاده از کلیدهای حد تنظیم و شیر ترموستاتیک که بر روی رادیاتور شوفاژ قرار دارد و با توجه به نیاز محیط میزان حرارت را به دلخواه تنظیم کرده تا محیط به دمای مناسب رسیده و بیش از اندازه گرم یا سرد نشود.

۷. کنترل عملکرد دودکش یا فن: در پکیج‌های دارای فن، عملکرد فن را حتما می‌بایست چک کنیم اما اگر پکیج دیواری بدون فن باشد مسیرهای دودکش را بررسی می‌کنیم تا گرفتگی نداشته باشد. این عمل را می‌توان بسیار ساده با پرتاب یک جسم کوچک به داخل دودکش امتحان کرد. درصورت باز بودن مسیر این جسم به راحتی از دودکش عبور می‌کند. نباید دودکش‌ها پیچ و خم زیادی داشته باشند و هر دودکش باید فقط مخصوص به یک دستگاه باشد. از سلامت دودکش، درز نداشتن اتصالات و باز بودن دریچه های اکسیژن مطمئن شوید زیرا استفاده از دودکش نامناسب خطر گازگرفتگی و مرگ خاموش را به همراه دارد. بنابراین این مورد را جدی بگیرید.

۸. هواگیری: این مرحله که یکی از بخش‌های اعظم انجام سرویس است دارای مزایای فراوانی است. از جمله این مزیت‌ها می‌توان به این موارد اشاره نمود: بهبود راندمان گرمایشی سیستم و بلوک‌های رادیاتور، کاهش خطر نشتی آب، کاهش سر و صدا و آسیب‌های متحمل به دستگاه و استفاده بهینه از گاز و درنتیجه کاهش هزینه‌های گاز. هواگیری را بهتر است بعد از داغ شدن رادیاتورها را انجام دهیم. در هنگام هواگیری باید احتیاط کرد که آب گرم شوفاژ به فردی که مشغول سرویس است آسیب نرساند.

جدیدترین خدمات:

1- تعمیر سونیه دوال

2- تعمیر پکیج دمراد

3- تعمیر پکیج آریستون

4- تعمیر پکیج وایلانت

سرویس پکیج
تعمیر پکیج
راه اندازی مجدد پکیج
عیب یابی پکیج

اصفهان - خیابان جی - خیابان مهدیه
مهدیه جنوبی - رو به روی بانک صادرات

دپارتمان بازرگانی و فروش :
Sale@termodej.ir

09363016637
09136030117

آخرین مطالب وبلاگ

مطالب نصب ، تعمیر و سرویس پکیج در اصفهان

آموزش تنظیم فشار پکیج بوتان
آموزش تنظیم فشار پکیج بوتان

در این مقاله به یکی از مهم‌ترین مسائل مرتبط آموزش تنظیم فشار پکیج بوتان می‌پردازیم. گروه صنعتی بوتان یکی از بهترین شرکت‌های تولید کننده ی پکیج‌های دیواری است. ...

۱۴۰۰/۰۳/۰۲
32303
انواع پکیج دیواری و زمینی
انواع پکیج دیواری و زمینی

چقدر درمورد انواع پکیج‌های دیواری و زمینی می دانید؟ به نظر شما این انواع پکیج چه مزایای و معایبی را نسبت به هم دیگر دارند؟ تفاوت های بین ...

۱۴۰۰/۰۳/۰۱
35060
پکیج چیست؟ چگونه کار می کند؟
پکیج چیست؟ چگونه کار می کند؟

آیا می‌دانید پکیج چیست و چه کاربردی دارد؟ در این مقاله به بررسی پکیج یعنی چه، دارای چه مزایا و معایب و مشخصات فنی کلی است، می‌پردازیم. [lwptoc] پکیج چیست ...

۱۴۰۰/۰۲/۲۹
55790
دلیل سرد و گرم شدن آب پکیج
دلیل سرد و گرم شدن آب پکیج

دلیل سرد و گرم شدن آب پکیج آن هم برای شهروندان اصفهان چیست؟ سوالی است که در این مقاله به بررسی علت های آن می پردازیم. دلیل تغییر ...

۱۴۰۰/۰۲/۲۸
35499