تعمیر شیرپرکن پکیج در اصفهان

۱۳۹۹/۰۲/۱۳
توسط خانه تاسیسات ترمودژ
33597 یازدید
0 دیدکاه
امتیاز [ratemypost-result]

تعمیر شیرپرکن پکیج در اصفهان

شیر پرکن یکی از اجزای مهم پکیج دیواری است که در بین مسیر آب سرد ورودی پکیج و مدار اصلی قرار می گیرد. وظیفه شیر پرکن تنظیم فشار پکیج است که با کم و زیاد کردن آب مدار گرمایش پکیج امکان تنظیم فشار پکیج وجود دارد. حد استاندارد فشار پکیج باید بین عدد ۱.۵ تا ۲ باشد و اگر کمتر از آن باشد احتمال نشتی لوله کشی ساختمان هست و در صورت افزایش فشار پکیج بیش از عدد احتمال سر ریز شدن آپ پکیج در اصفهان وجود دارد. با توجه به موقعیت شیر پرکن شما می توانید با باز کردن شیر پرکن باعث تنظیم فشار پکیج شود. برخی اوقات به دلیل خرابی شیر پرکن پکیج و بستن نشدن کامل شیرپکن به دلیل خوردگی لاستیک دور مغزی آن امکان افزایش فشار پکیج و خرابی دستگاه وجود دارد بنابراین تعمیر و تعویض شیر پرکن پکیج بهترین راه کار است. با توجه به اینکه بدون استفاده از شیر پرکن امکان رفع مشکل افت فشار پکیج وجود ندارد بنابراین هنگام خرابی شیر پرکن باید نسبت به تعمیر یا تعویض شیر پرکن پکیج اقدام کنید. در صورتی که با علائمی چون افت فشار پکیج، نشتی در محل شیر پرکن و بالا رفتن فشار در مدار بسته در حالت خاموشی دستگاه و باز بودن شیر آب سرد ورودی مواجه شدید صد درصد شیر پرکن خراب شده است و باید آنرا تعمیر و یا تعویض کنید. در این مواقع کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۳۶۰۳۰۱۱۷ تعمیر کار پکیج آقای دادخواه از خانه تاسیسات ترمودژ  تماس بگیرید.

موارد استفاده از شیر پرکن پکیج دیواری

هنگام روشن کردن پکیج مدار آن کاملا خالی است که برای تامین آب مورد نیاز پکیج کافیست شیر پر کن پکیج را باز کنید. گاهی به دلیل حجم زیاد آب در دستگاه فشار پکیج بالاتر از ۲ می رود و حتی افزایش فشار پکیج در مواقعی که دمای آب برگشتی در مدار گرمایش بیشتر از دمای آب رفت باشد انجام می شود از این رو امکان کاهش فشار پکیج با بستن شیر پرکن و باز کردن شیر تخلیه امکان پذیر است. در مواقع کاهش فشار پکیج با باز کردن شیر پرکن می توانید آب را وارد مدار پکیج کرده تا فشار پکیج افزایش یابد.

دلایل خرابی شیر پرکن پکیج

سختی بالای آب، وجود رسوبات، توجه داشته باشید که وجود رسوبات و املاح موجود در آب باعث ایجاد خوردگی لاستیک دور شیر یا همان مغزی آن شده و در نتیجه شیر به خوبی بسته نمی شود.

روش تست کردن شیر پرکن پکیج دیواری در اصفهان

در صورت خرابی شیر پرکن، بدون باز کردن آن باز هم فشار پکیج بالا می رود. در صورتی که فشار پکیج دائما افت کند امکان نشتی پکیج و خرابی شیر پرکن پکیج وجود دارد. اگر علت خرابی شیر پرکن به دلیل نشتی در آن باشد فشار پکیج دائما در حال افت کردن است.به دلیل اینکه مغزی شیر پرکن با رسوبات مسدود شده است، شیر به خوبی بسته نمی شود و چنانچه آب سرد ورودی باز باشد، دستگاه دائما در حال آبگیری است که سبب بالا رفتن فشار در دستگاه می شود.

زمان تعویض شیر پرکن پکیج در اصفهان

در صورتی که با افت یا افزایش فشار پکیج به صورت مداوم مواجه شدید باید هر چه سریعتر نسبت به تعمیر یا تعویض شیر پرکن پکیج اقدام کنید. تعمیر شیر پرکن پکیج زمانی که مغزی شیر خراب نشده باشد و فقط سطح مغزی به دلیل جذب رسوبات و سختی و املاح موجود در آب پوشانده شده باشد، در این صورت می توان مغزی شیر را شستشو داد یا عوض کرد و دوباره از آن شیر پرکن استفاده کرد. اگر مغزی و شیر پرکن خورده شده باشند باید کل شیر تعویض شود.

نحوه تعویض شیر پرکن پکیج

ابتدا باید پکیج را خاموش کرده و آب دستگاه را تخلیه کنید برای این منظور باید مسیر آب سرد ورودی به دستگاه را با استفاده از بستن شیر آب سرد ورودی ببندید. شیر پرکن پکیج را در حالت باز قرار می دهیم. با باز کردن شیر تخلیه پکیج مدت زمانی را به دستگاه فرصت می دهیم تا کلیه آب موجود در منبع انبساط و مدار های ورودی و گرمایش به صورت کلی تخلیه شوند. با استفاده از آچار مناسب با سایز شیر پرکن اقدام به باز کردن شیر پرکن قبلی کنید و شیر جدید را در محل دوباره ببندید. سرویس و تعمیر پکیچ دیواری در اصفهان در محل شما توسط خانه تاسیسات ترمودژ دارای سه ماه گارانتی خدمات رایگان کافی است با ما تماس بگیرید تا نزدیک ترین تعمیر کار ما به محل شما برای انجام خدمات اعزام شود. هزینه دریافتی طبق نرخنامه شرکت با تخفیف ویژه و تحویل فاکتور رسمی دریافت میگردد . تحویل فاکتور و گارانتی خدمات نمایانگر اعتماد ما به کیفیت انجام خدمات و قیمت تعمیرکار ابگرمکن دیواری خانه تاسیسات ترمودژ  می باشد. برای تعمیر ابگرمکن دیواری در اصفهان بهتر است با خانه تاسیسات ترمودژ تماس بگیرید تا ما نزدیک ترین تعمیر کار و سرویس کار ابگرمکن در اصفهان به محل شما را اعزام کنیم چون اگر با دقت و بطور صحیح سرویس انجام نشود ممکن است باعث مخلوط شدن گاز و اب شود و ایجاد خطر و خفگی در اثر گاز گرفتگی رخ دهد .

برچسب ها
اشتراک گذاری مطلب:
[ratemypost]
بیشتر بخوانید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی

آموزش تنظیم فشار پکیج بوتان
آموزش تنظیم فشار پکیج بوتان

در این مقاله به یکی از مهم‌ترین مسائل مرتبط آموزش تنظیم فشار پکیج بوتان می‌پردازیم. گروه صنعتی بوتان یکی از بهترین شرکت‌های تولید کننده ی پکیج‌های دیواری است. ...

۱۴۰۰/۰۳/۰۲
26186
انواع پکیج دیواری و زمینی
انواع پکیج دیواری و زمینی

چقدر درمورد انواع پکیج‌های دیواری و زمینی می دانید؟ به نظر شما این انواع پکیج چه مزایای و معایبی را نسبت به هم دیگر دارند؟ تفاوت های بین ...

۱۴۰۰/۰۳/۰۱
28951
پکیج چیست؟ چگونه کار می کند؟
پکیج چیست؟ چگونه کار می کند؟

آیا می‌دانید پکیج چیست و چه کاربردی دارد؟ در این مقاله به بررسی پکیج یعنی چه، دارای چه مزایا و معایب و مشخصات فنی کلی است، می‌پردازیم. [lwptoc] پکیج چیست ...

۱۴۰۰/۰۲/۲۹
49663
دلیل سرد و گرم شدن آب پکیج
دلیل سرد و گرم شدن آب پکیج

دلیل سرد و گرم شدن آب پکیج آن هم برای شهروندان اصفهان چیست؟ سوالی است که در این مقاله به بررسی علت های آن می پردازیم. دلیل تغییر ...

۱۴۰۰/۰۲/۲۸
29385

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *