تعرفه تعمیرات پکیج و اجرت تعمیرکار

با توجه به گسترش زندگی شهرنشینی و زندگی در آپارتمانهای کوچک استفاده از وسایل گرمایشی پرمصرف مانند بخاری و شومینه تا اندازهای غیر منطقی به نظر میرسد؛ زیرا این وسایل گرمایشی نیاز به فضای زیادی جهت قرار گرفتن دارند و به صورت تک کاربره هستند.

این بدین معنا است که بخاری و شوفاژ تنها جهت گرمتر ساختن محیط ساختمان استفاده میشوند و سودمندی دیگری ندارند. به همین دلیل تدابیری در نظر گرفته شده است که وسایل پر کاربردتر و کم مصرفتری مانند پکیج دیواری در آپارتمانها استفاده شود.

این وسایل قابلیت اتصال به گاز شهری، برق و آب را دار هستند. همچنین با وجود قابلیت اتصال پکیج به دیوار از فضای منزل نیز، به صورت بهتر استفاده میشود. پکیج دیواری آب گرم مورد نیاز جهت سرویسهای بهداشتی آشپزخانه و شوفاژ را تأمین میکند تا دیگر نیازی به استفاده از چندین وسیله مانند بخاری، آب گرمکن و… نباشد.

اهالی ، با توجه به کاربردی بودن این وسیله در صورتی که عملکرد دستگاه با مشکل مواجه گردد منزل با مشکل جدی مواجه میشوند؛ زیرا دیگر نه آب گرمی جهت حمام کردن و شستشوی ظروف وجود دارد و نه گرمای منزل در حد متعادل حفظ میشود.

از این رو بهتر است قبل از حادتر شدن موضوع نسبت به دریافت سرویس پکیج و تعمیر پکیج دیواری در اصفهان اقدام کنید. تا مجبور نباشید در یک خانه سرد زندگی کنید! تعمیر پکیج دیواری در اصفهان به مجموعه خدماتی گفته می شود که روی یک دستگاه پکیج دیواری که دارای عیب است انجام می شود تا این مجموعه به درستی کار کند و آب و گرمای مورد نیاز تامین کند.

همکاران ما در مرکز مجاز سرویس پکیج و تعمیر پکیج در اصفهان ، با تکیه بر دانش فنی و مهارت بالای خود و استفاده از دستگاه های پیشرفته تعمیراتی، شما را در رفع مشکل یاری خواهند نمود.

کلیه تعمیرکاران ما در زمینه سرویس و تعمیر پکیج دارای تخصص و مهارت کافی می باشند آنها در برترین آموزشگاه های سطح شهر مهارت لازم را کسب کرده اند و همچنین دارای سالها تجربه کاری درخشان می باشند. هر کدام از تعمیرکاران ما در زمینه عیب یابی و تعمیرات پکیج دارای تخصص و مهارت کافی می باشند.

۶ نکته برای جلوگیری از تعمیر پکیج دیواری

آیا می خواهید ازبه وجود آمدن ۹۰% خرابی ها جلو گیری کنید؟

نکته اول: مکان مناسبی را برای پکیج دیواری در نظر بگیرید . تعیین محل مناسب از این جهت قابل اهمیت است که پکیج را در مکانی قرار داده اید که می تواند بالاترین حد کارایی خود را نمایش دهد.

نکته دوم: همیشه پکیج را مورد بررسی قرار دهید. قبل و بعد از راه اندازی پکیج و نیز در حین کار آن  بررسی های مربوطه را انجام دهید این بررسی ها شامل موارد زیر است:

  • باز بودن شیرهای آب بین پکیج و سیستم گرمایش مرکزی
  • مناسب بودن فشار گاز و شارژ منبع انبساط
  • عدم وجود هیچ گونه هوا و عدم نشتی آب و گاز در سیستم گرمایشی
  • ایمن بودن اتصالات الکتریکی
  • باز بودن مسیر دودوکش پکیج. اطمینان از گردش مناسب آب و فعالیت پمپ سیرکوله
  • تنظیم پارامترها در جهت عملکرد مناسب پکیج

نکته سوم: سر راه آب سرد ورودی به پکیج حتما از فیلتر پلی فسفات و یه رسوب زدای مغناطیسی استفاده کنید .که البته در حال حاضر فیلترهایی در  بازار به نام پلی مگنت  آمده است که کار هر دو را انجام خواهد داد.

نکته چهارم: توصیه میکنیم که  یک صافی برنجی , زیر لوله برگشت پکیج  به صورت دقیق تر زیر پمپ پکیج تعبیه کنید.

نکته پنجم: سعی کنید محافظ برقی را برای استفاده از پکیج در نظر بگیرید.

نکته ششم: در زمستان محلول ضد رسوب به پکیج خود تزریق کنید . مهره رادیاتور حوله خشک کن حمام را باز کرده تا آب سیستم و رادیاتورها خالی شود. بعد از خالی شدن آب رادیاتور مهره ای که شیر هواگیری رادیاتور روی آن قرار دارد را باز کرده و محلول ضد رسوبی  را توسط یه قیف داخل رادیاتور خالی کنید.

چه زمانی باید با تعمیرگاه مجاز پکیج دیواری تماس بگیریم؟

زمانی که پکیج شما با مشکلی مواجه می‌شود مانند گرم  نکردن یا روشن نشدن آن یا بسیاری از مواردی که نشانه‌ای از خرابی در این سیستم است برای سرویس پکیج و تعمیر پکیج (تصویر ویکی پدیا) خود اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که با یک مرکز معتبر تعمیرگاهی تماس گرفته و درباره مشکل خود با آنها صحبت کنید.

تعمیر پکیج در اصفهان تهویه در تمام ایام هفته آماده پاسخگویی و خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. شما در هر زمان که به تعمیرکار نیاز داشته باشید خانه تاسیسات ترمودژ در اسرع وقت متخصص ترین تیم خود را پس از هماهنگی با شما در محل اعزام می کند

نحوه عیب یابی و برآورد هزینه تعمیر پکیج در خانه تاسیسات ترمودژ چگونه است؟

زمانی که شما با تعمیرگاه مجاز پکیج تماس می‌گیرید ما فوراً با فرستادن یک تعمیرکار متخصص در این زمینه دستگاه شما را مورد بازدید قرار خواهیم داد تعمیرکار پکیج بعد از بازدید اولیه گزارش کاملی را از میزان خرابی و مشکل تقریبی دستگاه به  شما ارائه خواهد داد که در این گزارش میزان تقریبی هزینه تعمیر دستگاه نیز برآورد شده است که شما می‌توانید با توجه به شرایط خود و در صورت لزوم اجازه تعمیر را به همکاران ما بدهید تا بتوانند دستگاه شما را تعمیر کرده

مرکز تعمیر پکیج در چه زمانهایی خدمات رسانی می کند

شما می توانید به صورت شبانه روز از طریق فرم ثبت پیام آنلاین مشکلات دستگاه خود را با ما در میان بگذارید و همچنین تعمیرکاران ما از ساعت ۸ صبح تا ۱۱ شب آماده خدمات رسانی به شما می باشند. خانه تاسیسات ترمودژ در چه مناطقی از اصفهان خدمات رسانی می کند؟ ما جهت دسترسی سریع تر به شما در تمام مناطق اصفهان دارای شعب گوناگون می باشیم بنابراین در کلیه مناطق اصفهان خدمات رسانی می کنیم.

تعرفه تعمیرات پکیج  و اجرت تعمیرکار پکیج چقدر است؟

میزان اجرت تعمیر پکیج در اصفهان قبل از شروع کار مشخص نیست . برای تعیین تعرفه تعمیرات پکیج باید تعمیرکار پکیج ، به بررسی مشکلات بپردازد  .و بعد تعمیرکار پکیج باید طبق بررسی های خود  لیست قیمت خدمات پکیج را به مشتری ارائه دهد  و با جزئیات بیان کند  .

تعرفه تعمیرات پکیج و تعمیر پکیج اصفهان  و تعمیرات موتورخانه و کلا تعرفه تعمیرات هر سیستم گرمایشی ، به عوامل مختلفی بستگی دارد که البته برای برآورد قیمت دقیق لازم است پکیج شما توسط تعمیرکار پکیج بازدید شود.

برای برآورد میزان هزینه تعمیر پکیج اصفهان موارد مختلفی را باید در نظر گرفته شود. ازجمله موارد زیر:

  • پکیج شما از چه برندی است؟
  • و چه شرکت‌های مختلفی این پکیج ­ها را ارائه می‌دهند؟
  • از کدام نمایندگی پکیج خریداری شده است؟

شایان ذکر است که نمایندگی پکیج بوتان، نمایندگی پکیج ایران رادیاتور رایج ترین برند های موجود در بازار است و چون معمولاً قطعات تولیدی شرکت‌های مختلف با توجه به کیفیت قطعات، قیمت یکسانی ندارند، پس این عامل میتواند تاثیر زیادی بر روی تعیرفه تعمیرات پکیج شود.

آیا سرویس پکیج شما به تعویض قطعه نیاز دارد یا خیر. توجه داشته باشید که انجام سرویس منظم قبل از شروع فصل سرما، در کارکرد درست قطعات پکیج مؤثر است و باعث کاهش احتمال خرابی قطعات و نیاز به تعویض قطعات است.

پس خدماتی که برای سرویس پکیج ارائه می شود روی تعرفه تعمیرات پکیج تاثیر گذار است. تعمیرکار پکیج چه تعمیراتی باید انجام دهد . در واقع در طول استفاده از پکیج دیواری ممکن است به دلایل زیادی مشکلاتی برای پکیج رخ دهد  . که رایج ترین این مشکلات شامل  : نشتی آب از رادیاتور ، گرم نشدن آب پکیج ، خاموش شدن پکیج و روشن نشدن پکیج و وجود صدا در پکیج  و شوفاژ  است   که هر کدام از این خرابی ها نیاز به تعمیرات دارد.