برای تعمیر پکیج در اصفهان به کجا مراجعه کنیم؟ چطور یک تعمیرکار یا سرویس کار پکیج در اصفهان بیابیم؟ این مهم است که شما دستگاه خود را به چه کسی یا چه شرکتی واگذار می کنید. هر شرکتی توانایی ارایه خدمات مناسب برای تعمیرات پکیج در اصفهان چه پکیج دیواری و چه زمینی، آن هم با یک سابقه کار بالای ده سال ندارد.

به همین خاطر شرکت ترمودژ به عنوانی یکی از پر سابقه ترین شرکت ها در زمینه تعمیرات توانسته به خوبی نیاز مردم اصفهان و حومه را جوابگو باشد.

 

تعمیرکار پکیج در اصفهان

هنگام خراب شدن قطعات پکیج یا حتی نشتی لوله آب پکیج سریعا با سرد شدن رادیاتورها مواجه می شوید. سرد شدن رادیاتورها در زمستان یعنی دردسر بزرگ برای شما پس بهتر است سریعا یک تعمیرکار پکیج را پیدا کنید. برای اینکار تنها کافیست شماره ۰۹۱۳۶۰۳۰۱۱۷ را بگیرید تا سریعا تعمیر پکیج، خود را برساند و سریعا عیب و ارور پکیج و هر مشکلی که مربوط به رادیاتورهاست را برطرف کند.

دریافت مشاوره از ترمودژ

تعمیرکار پکیج در اصفهان، بدون نیاز به مراجعه حضوری و پرس جو و گرفتن شماره تلفن تعمیر پکیج دیواری از دوست آشنا تنها کافیست با شماره ۰۹۱۳۶۰۳۰۱۱۷ در سایت خانه تاسیسات ترمودژ تماس بگیرید تا سریعا تعمیرکاران ما به منزل شما بیایند و مشکل را برطرف کنند. حتی برای مشاوره و داشتن سوالات خود می توانید با این شماره تماس بگیرید.

تعمیر پکیج در اصفهان

تعمیر پکیج در اصفهان

تعمیر پکیج در اصفهان شامل تمام اقداماتی است که برای کار کردن یا بهتر عمل کردن یک پکیج صورت می گیرد. ممکن است قطعه یا قطعاتی در پکیج شما باشد که نیازمند تعویض اند و یا قطعه یا قطعاتی در پکیج شما هست که باید تعمیر گردند. شما اگر نمیتوانید خرابی پکیج را تشخیص دهید و مثلاً نمیدانید کدام قطعه مشکل دارد که در عملکرد پکیج تأثیر می گذارد، جای نگرانی نیست؛

 

ما بهترین تعمیر پکیج اصفهان را در اختیار شما می گذاریم تا مشکل پکیج شما را بررسی کند و تعمیر پکیج در اصفهان را در کم ترین زمان ممکن انجام دهد. بهتر است هر سال دو بار اقدام به سرویس پکیج خود کنید. البته اگر فکر می کنید که پکیج شما به سرویس بیشتری نیاز دارد، می توانید در آغاز هر فصل این کار را انجام دهید.

شرکت ترمودژ آماده است تا به منظور راحتی هرچه بیشتر مشتریان و صرفه جویی در زمان و پول آنها، سرویس و تعمیر انواع پکیج ها را انجام دهد.

خدمات تعمیر پکیج در اصفهان

هوا گیری پکیج، برطرف کردن نشتی آب داخل پکیج، نصب و راه اندازی پکیج دیواری، برطرف کردن مشکل افت فشار، تعمیر قطعات داخلی چون شیر تخلیه، ترموکوپل، رسوب گیری پکیج

مشکلات پکیج و نیاز به تعمیر

تعمیر پکیج در اصفهان

پس از چند وقت ممکن است پکیج شما آب گرم را تامین نکند و رادیاتور ها گرم نباشد، در این صورت نیاز به تعمیرکار پکیج دارید حتی در صورت دیدن مشکلات زیر هم باید با تعمیرکار پکیج تماس بگیرید.

افت فشار بار پکیج به صورت مکرر، روش نشدن مشعل پکیج، گرم نشدن آب مصرفی و داغ نشدن رادیاتورها، گرم شدن رادیاتورها به صورت نصفه، صدا دادن پکیج، آب دادن پکیج، سرویس پکیج دیواری

شما باید هر چند ماه یکبار برای سرویس پکیج و رادیاتورها با تعمیرکار پکیج دیوار تماس بگیرید برای اینکار تنها کافیست با شماره تماس ۰۹۱۳۶۰۳۰۱۱۷ تماس بگیرید. در صورت به تعویض انداختن سرویس پکیج دیواری ممکن است دچار مشکلات زیر شوید.

 • انباشته شدن رسوب داخل پکیج و رادیاتورها،
 • وجود هوا داخل رادیاتورها و به طبع گرم نشدن کل رادیاتورها
 • انباشته شدن جرم داخل ورودی آب و خروجی رادیاتورها
 • تخلیه نشدن گاز به صورت کامل از هواکش پکیج
 • افزایش نشتی پکیج به مرور زمان
 • خراب شدن پرش سوئیچ هوا پکیج
 • خرابی شیر تخلیه

برای رفع عیوب پکیج و سرویس کامل پکیج می توانید سریعا با تعمیرکار پکیج تماس بگیرید تا سریعا خود را به منزل شما برسانند. سرویس کردن باعث دوام پکیج و کاهش هزینه های افزایش نگهداری پکیج می شود.

سرویس تعمیر پکیج در اصفهان

 1. آزمایش مقدماتی: روکش سرویس پکیج در اصفهان و صفحه محفظه ی احتراق را جدا نمایید. دما و فشار شوفاژ را بررسی نمایید. احتراق را از نظر شعله بررسی نمایید. روشن و خاموش شدن پکیج را به وسیله شوفاژ بررسی نمایید. از درست کار کردن پمپ پکیج اطمینان حاصل فرمایید. عملکرد شیر سه راهه را بررسی نمایید. ترموستات دود را بررسی کنید.
 2. مدار آب گرم: فیلتر آب گرم مصرفی را تمیز کنید. ظرفیت حرارتی پکیج را بررسی کنید. تغییر درجه حرارت آب گرم را بررسی کنید. شیرهای متصل به سرویس پکیج در اصفهان را از نظر سالم بودن بررسی کنید.
 3. مدار شوفاژ: شیرهای رفت و برگشت شوفاژ را ببندید.تعمیرات پکیج در اصفهان ،آب پکیج را تخلیه کنید. فیلتر برگشت را تمیز کنید. شیر اطمینان را تمیز کنید. محفظه احتراق را تمیز کنید.
 4. مدار گاز: مشعل را تمیز کنید. منیفولد را بیرون آورده و تمیز کنید. مسیرهای گاز را کنترل نمایید.
 5. آزمایش نهایی: دستگاه پکیج را تمیز کنید. اتصالات آب و گاز را بررسی نمایید.

 

تعمیر پکیج شبانه روزی اصفهان

سرویس کار پکیج در اصفهان (عیب یابی پکیج)

زمانی که پکیج روشن نمی شود تعمیرکار پکیج ابتدا باید برق اصلی و برق پکیج را چک کرده در صورت عملکرد صحیح برق، دمای آب پکیج را با استفاده از ترموستات اندازه گیری کند.

در صورت برطرف نشدن مشکل باید مشعل و سیم کشی پکیج را بررسی نماید، پکیج کار می کند ولی دما افزایش پیدا نمی کند، در این صورت یا مشعل تنظیم نیست یا دیگ پکیج کثیف است. رادیاتورها در زمستان سرد هستند، امکان دارد کلید زمستانی – تابستانی روی حالت تابستانی است و یا ترموستات شوفاژ روی درجه پایین است.

در بعضی مواقع امکان سوخته شدن پمپ پکیج و یا گرفتگی آن می باشد و در آخر امکان کار نکردن مشعل را باید بررسی کرد. رادیاتورها در تابستان گرم هستند، کلید زمستانی – تابستانی روی حالت زمستانی است. ترموستات به اشتباه زیاد می شود، کپسول ترموستات از غلاف خارج شده و یا ترموستات پکیج اشکال دارد. .

دمای آب گرم پایین است، در این مورد امکان اینکه کویل مخزن ذخیره گرفته و یا پمپ آب گرم مشکل دارد. در مواردی امکان اینکه ترموستات روی درجه پایین تنظیم شده باشد و یا ترموستات خراب شده باشد هم وجود دارد.

دبی آب گرم کم است، در این مورد فشار آب ورودی کم است که تعمیرکار پکیج باید از سالم بودن لوله کشی داخلی اطمینان حاصل کند. قسمتی از رادیاتور گرم و طرف دیگر سرد می باشد،

این مشکل در صورت بودن هوا در رادیاتور رخ داده که رادیاتور باید هواگیری شود. . ترموستات ریست می شود، این مورد با تمیز کردن دیگ پکیج و پر کردن آب داخل سیستم و هواگیری آن حل می شود. . بوی بدی از دستگاه خارج می شود، برای حل این مورد دیگ و دودکش را تمیز کرده و تهویه هوا و مشعل را تنظیم نمایید.

تعمیر پکیج در اصفهان

نصب و تعمیرات پکیج در اصفهان

نصب و تعمیرات پکیج در اصفهان، باید توجه داشت پکیج ها چکار میکنند و مسائل و مشکلات مربوط به آن چه مواردی است و زمان درست و مناسب سرویس پکیج را تشخیص داد. اگر پکیج در زمان مناسب سرویس شد عمر دستگاه بالا میرود و از هزینه های اضافه جلوگیری میشود.نصب پکیج و تعمیرکار پکیج در اصفهان نیز همواره نکات ظریف خاص خودش را دارد.

گاها این موضوع پیش آمده است که پس از نصب پکیج مراحل راه اندازی آن به خوبی پیش رفته است و پس از مدت یک هفته الی یک ماه پکیج به کلی از کار افتاده است.

این موضوع به هیچ موردی جز نصاب پکیج برنمی گردد.در نصب پکیج گاهی یک اشتباه و سهل انگاری کوچک بعد ها به موضوع مهم و مشکل آفرینی تبدیل خواهد شد.همچنین تنظیمات دستگاه می بایست توسط نصاب پکیج به شما آموزش داده شود پس در نظر داشته باشید که پس از نصب آن،بخواهید تا آموزش های لازم را به شما بدهند.

سوالات متداول تعمیر پکیج در اصفهان

به عنوان بخشی از مهم ترین سوالات متداول تعمیر پکیج ، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 چرا مشعل پکیج روشن نمی شود؟

دلیل روشن نشدن مشعل پکیج، معمولا شامل مواردی همچون: نوسان فشار آب، نوسان جریان برق، نقص در ورودی گاز، فشار هوا نقص دارد و یا کمبود فشار گاز می باشد. برای رفع این مشکل، باید فشار آب را تنظیم کرده و از محافظ برق استفاده کنید تا تاثیر نوسانات برق را کاهش دهد. همچنین گاهی نیاز به تعویض شیر ورودی گاز، تعویض سوئیچ فشار هوا و اقداماتی از این دست می باشد که بهتر است برای انجام آنها از تکسنین های مجرب و معتبر این حوزه کمک بگیرید.

چرا پمپ پکیج کار نمی کند ؟

یکی از سوالات متداول تعمیر پکیج ، به کار نکردن و عدم عملکرد پمپ این دستگاه مربوط می شود. قطع شدن برق ورودی، اتصال ناقص سیم کشی، سوختن پمپ، گرفتگی پمپ، اتصال سیم کشی داخلی و مواردی از این دست را می توان مهم ترین دلایل بروز این مشکل برشمرد. تعویض و سرویس پمپ و یا رفع مشکلات فیوز می تواند این مشکل را برطرف نماید.

چرا آب رادیاتورها سرد است؟

موارد زیادی می تواند منجر به بروز این مشکل شود؛ به عنوان مثال، کاهش فشار گاز، رسوب گرفتن مبدل، خراب شدن سنسور گرمایش، اشکال در ورودی گاز، اشکال در طراحی اولیه سایز لوله گاز ورودی و … جزء این وارد هستند که با تعمیر قطعات، تمیز کردن و یا تعویض آنها، مشکل برطرف می شود.

چرا دمای آب مصرفی کاهش یافته است؟

دیگر مورد از سوالات متداول تعمیر پکیج ، این است چرا دمای آب مصرفی کم شده است؟ خب این مشکل دلایل متعددی دارد؛ رسوب گرفتن مبدل، کاهش فشار گاز، ایراد در سنسور آب گرم مصرفی از جمله ی این دلایل هستند. اقداماتی همچون: رسوب زدایی و اسید شویی مبدل و تعویض کنترل کننده آب گرم می تواند در رفع این ایراد موثر واقع شود.

چرا مشعل به حالت انفجاری روشن می شود؟

نواسانات فشار گاز، خرابی الکترود جرقه زن و فاصله ی نامناسب الکترود جرقه زن، اصلی ترین عواملی هستند که می توانند منجر به ایجاد این حالت در پکیج شوند. همکاران ما در نمایندگی تعمیرات پکیج مرکز سخت افزار ایران، با تعمیر یا تعویض بخش های ذکر شده، مساله را برطرف می کنند.

 دلیل خاموش و روشن شدن های مکرر پکیج چیست؟

خاموش و روشن شدن های مداوم پکیج نیز یکی از سوالات متداول تعمیر پکیج است که بسیاری از کاربران به دنبال پاسخ آن هستند. در این حالت، یا میزان گردش آب مدار پایین است و یا تعداد و ظرفیت رادیاتورها مناسب نیست. برای رفع این مساله، یا تعداد رادیاتورها را افزایش دهید یا شیر مدار را کمی بیشتر باز کنید.

چطور سر و صدای بیش از اندازه پکیج را کنترل کنیم؟

سر و صدای پکیج یکی از آزار دهنده ترین مشکلات این دستگاه است که باید هرچه زودتر آن را برطرف کنید. وجود هوا در سیستم و عملکرد بد رتور اصلی ترین دلایل بروز این مشکل هستند که برای رفع آن، نیاز به هواگیری دستگاه و نیز تعویض ترور پمپ پکیج می باشد.

مشاوره رایگان تعمیرکار پکیج در اصفهان

در تعمیر پکیج در اصفهان، برخی اوقات با نمایش یک سری ارور و خطا روی صفحه پکیج مواجه می شوید اولین کار تماس با شماره تعمیرکار معتبر و با اطمینان مانند شماره ۰۹۱۳۶۰۳۰۱۱۷ است تا سریعا شما را راهنمایی کنند.

برخی از خطاها ممکن است با راهنمایی تعمیرکار و دقت شما برطرف شود اما برخی از خطاها چون افت فشار مدام پکیج به دلیل نشتی لوله کشی داخل ساختمان است که تنها باید نشت یاب آنرا برطرف کند.

تعمیر پکیج در اصفهان
سرویس پکیج در اصفهان
نصب پکیج در اصفهان
اجرای تاسیسات در اصفهان
مشاوره تلفنی در اصفهان
گارانتی پکیج در اصفهان

سرویسکار پکیج در اصفهان

سریعترین خدمات پکیج در اصفهان

خانه تاسیسات ترمودژ با بیش از 10 سال سابقه کار در امور فنی با کادری مجرب و کاملا آموزش دیده در خدمت همشهریان عزیز در سراسر اصفهان می باشد، ترمودژ برای اولین بار در ایران سعی دارد که در امور خدماتی (نصب، سرویس، تعمیرات و ...) خانگی و اداری، به صورت مجازی فعالیت کند. خانه تاسیسات ترمودژ با ارائه خدمات به صورت مجازی قصد دارد که قدمی در جلوگیری از ارائه خدمات نادرست و پرهزینه توسط تعمیرکاران مبتدی و سودجو بردارد و هزینه مشتریان را به حداقل و رضایت شما عزیزان را به حداکثر برساند. خانه تاسیسات ترمودژ ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و در عین حال با پایین ترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین رضایت شما مشتریان عزیز را سرلوحه کار خویش قرار داده است. کارشناسان و تعمیرکاران این شرکت با گذراندن دوره های تخصصی در زمینه امور خدماتی تحت نظارت خانه تاسیسات ترمودژ آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز خود می باشند.

اصفهان - خیابان جی - خیابان مهدیه
مهدیه جنوبی - رو به روی بانک صادرات

دپارتمان بازرگانی و فروش :
Sale@termodej.ir

09363016637
09136030117

آخرین مطالب وبلاگ

مطالب نصب ، تعمیر و سرویس پکیج در اصفهان

آموزش تنظیم فشار پکیج بوتان
آموزش تنظیم فشار پکیج بوتان

در این مقاله به یکی از مهم‌ترین مسائل مرتبط آموزش تنظیم فشار پکیج بوتان می‌پردازیم. گروه صنعتی بوتان یکی از بهترین شرکت‌های تولید کننده ی پکیج‌های دیواری است. ...

۱۴۰۰/۰۳/۰۲
29625
انواع پکیج دیواری و زمینی
انواع پکیج دیواری و زمینی

چقدر درمورد انواع پکیج‌های دیواری و زمینی می دانید؟ به نظر شما این انواع پکیج چه مزایای و معایبی را نسبت به هم دیگر دارند؟ تفاوت های بین ...

۱۴۰۰/۰۳/۰۱
32385
پکیج چیست؟ چگونه کار می کند؟
پکیج چیست؟ چگونه کار می کند؟

آیا می‌دانید پکیج چیست و چه کاربردی دارد؟ در این مقاله به بررسی پکیج یعنی چه، دارای چه مزایا و معایب و مشخصات فنی کلی است، می‌پردازیم. [lwptoc] پکیج چیست ...

۱۴۰۰/۰۲/۲۹
53110
دلیل سرد و گرم شدن آب پکیج
دلیل سرد و گرم شدن آب پکیج

دلیل سرد و گرم شدن آب پکیج آن هم برای شهروندان اصفهان چیست؟ سوالی است که در این مقاله به بررسی علت های آن می پردازیم. دلیل تغییر ...

۱۴۰۰/۰۲/۲۸
32819