تعمیر پکیج بوش در اصفهان

پکیج بوش همانند بسیاری دیگر از محصولات دیگر این کارخانه معروف و قدیمی، مشتریان زیادی را نسبت به خود جلب کرده است. موضوعی که باعث انتخاب پکیج بوش در بین خانواده‌های ایرانی شده، خدمات پس از فروش و سرویس کار مجرب برای تعمیر پکیج بوش در اصفهان است.

ترمودژ : نمایندگی مجاز تعمیر پکیج بوش در استان اصفهان

سالهاست که در کنار همشهریان ارجمند اصفهانی هستیم تا خیال آن‌ها از بابت سرویس پکیج های Bosch و انتخاب بهترین سرویس کار این نوع پکیج راحت باشد. افتخار می کنیم که سهم زیادی از تعمیرات پکیج های بوش در مدلهای مختلف در این مدت داشته ایم.

تعمیر پکیج بوش در اصفهان؛ سرعت و دقت

متناسب با هر مدل پکیج، حدود ۲۰ قطعه مختلف در آن به کار رفته است که در صورت اشکال در کارکرد آن، هر کدام از اجزاء باید بررسی گردند.
همان‌طور که پیشتر هم به آن اشاره شد با تجربه و تخصصی که تعمیرکاران ما در این حوزه کسب کرده‌اند، فرایند تشخیص عیب یابی در منزل شما در کمترین زمان ممکن صورت میپذیرد.
تعمیر پکیج های بوش کمی متفاوت تر با تعمیر یا سرویس پکیج دیواری بوش می باشد ، اما از آنجاییکه تعمیرکاران ما مسلط به تعمیر اکثر مدلها و برندهای پکیج میباشند، مشتریان ما دغدغه ای برای تعمیر پکیج های خود چه در محل کار و چه در منزل نخواند داشت.
یک اصل مهم در ترمودژ بروز بودن دانش تعمیرکاران این شرکت در عیب یابی انواع پکیج و رفع ایرادات آن میباشد.

خرید پکیج بوش جدید یا تعمیر پکیج فعلی

سؤالی که بسیاری از افراد و مشتریان این روزها از ما می پرسند که در صورت خرابی پکیج و نیاز به صرف هزینه بابت تعمیر آن، آیا بهتر نیست که پکیج جدید و نو جایگزین آن شود؟
در جواب باید بگوییم به دلیل بالا بودن قیمت فعلی مدلهای گوناگون پکیج، به لحاظ اقتصادی تعمیر کردن پکیج می تواند اولویت داشته باشد. بدون شک پس از سرویس توسط تعمیرکار مجرب، مشکل شما حل خواهد شد.

تقسیم‌بندی قطعات پکیج بوش

برای شناخت بهتر قطعات، آن‌ها را نسبت به نوع عملکردشان تقسیم‌بندی می کنیم:

  • ۱.برد کنترل
  • ۲.قطعات مجری فرمان
  • ۳.حسگرها
  • ۴.قطعات مکانیکی

عیب یابی پکیج بوش

در ابتدا می‌بایست از مشخصات و مختصات کلیه قطعات، شرایط عملکرد و نحوه تست آن‌ها اطلاع داشت. بدین صورت در مرحله ی بعد می‌توان عیب‌هایی که باعث اختلال در عملکرد دستگاه شده را شناخت.

مجموعه ترمودژ با داشتن متخصصانی با تجربه در حوزه تعمیرات شوفاژ و پکیج در خدمت شما همشهریان گرامی می‌باشد. این مجموعه با در اختیار داشتن قطعات اصلی و اورجینال برای رفع تمامی مشکلات و تعمیر پکیج در اصفهان ، در کنار شما است.

هزینه تعمیر پکیج بوش در اصفهان 

اجرت تعمیر و سرویس پکیج بوش یکی از مواردی میباشد که مشتریانی که از این پکیج استفاده میکنند نیاز دارند از آن مطلع باشند، تعرفه یا هزینه خدمات پس از بازدید کارشناس ما از پکیج و مشاهده مشکلات آن میسر خواهد بود.

سرویس تخصصی پکیج بوش در اصفهان

شاید به کار بردن ضرب‌المثل پیشگیری بهتر از درمان است در اینجا خالی از لطف نیست، زیرا رسوب زدایی پکیج بوش اقدام مهمی به حساب می‌آید که قبل از کارافتادن پکیج بوش باید انجام دهید.در صورتی که جرم گیری توسط تعمیرکار ماهر انجام نشود، باعث بروز مشکل در قسمت‌های دیگر میشود.

هر چندوقت یکبار سرویس پکیج بوش را انجام دهیم؟

سرویس کامل:

اگر مدت زیادی است که پکیج را سرویس یا رسواب زدایی نکرده‌اید، بهتر است این سرویس را انجام دهید تا کارایی پکیج را ارتقا دهید.

سرویس دوره ای:

تعمیرکار در بازه های زمانی مشخص پکیج را بازدید کلی میکند که پس از گذشت چند وقت به دلیل ساده بودن کار، خودتان هم قادر خواهید بود تا این کار را انجام دهید.

سرویس دوره ای از اهمیت زیادی برخوردار است، به علت اینکه میتواند از مشکلات احتمالی که ممکن است برای پکیج در آینده پیش بیاید جلوگیری کند.

کد خطا در پکیج بوش

هر کدام از مدل‌های پکیج بوش کد خطا مخصوص خود را دارد. در ادامه نمونه‌هایی از آن‌ها را معرفی می‌کنیم.

  • خطاهای پکیج بوش مدل‌های یورومکس، کلاسیک، کلاسیک سیلور و کامفورت شامل موارد زیر است:

کد خطا: A3

نشان دهنده ی خراب یا قطع بودن حسگر دود است.

کد خطا: A4

نشان دهنده ی فعال شدن حسگر دود در پکیج بدون فن می باشد.

  • خطای پکیج بوش مدل یورواسمارت شامل:

کد خطا: روشن و خاموش شدن چراغ دکمه RESET هر ثانیه یک بار

مفهوم این کد عدم تشکیل یا تشخیص شعله ترموستات، اشکال در شیر کنترل گاز یا فشار گاز و اشکال در سیم کشی می باشد.

  • خطای پکیج بوش یورولاین قدیم ۱ عبارتند از:

شرح عیب: دکمه ریست در هر ثانیه ۲ بار چشمک زده و دومین LED از سمت چپ روشن و خاموش می‌شود.

مفهوم این کد: ترموستات حد عمل کرد است.

  • خطای پکیج بوش یورولاین جدید شامل:

شرح عیب: شعله مشعل روشن نمی‌شود.

مفهوم این کد: با بررسی شیر گاز، فشار گاز و سیم‌های رابط و روپوش و همچنین اتصال برق و الکترودهای آن را کنترل می نمایید.

  • خطای پکیج بوش کامفورت – اسکلوسیو عبارتند از:

شرح عیب: از محفظه احتراق دود نشت می کند.

مفهوم این کد: چک کردن مبدل حرارتی از نظر گرفتگی

  • خطای پکیج بوش W6000 شامل:

کد خطا: A7

مفهوم این کد: خرابی حسگر آب گرم مصرفی